Opencart Adete Göre İndirimli Fiyat Eklentisi

E-ticaret kategorisinde 25/03/2013 tarihinde yazıldı.
  • Opencart Adete Göre İndirimli Fiyat Eklentisi

Opencart üzerinde birden çok alımlar için adete göre indirim yapma imkanı sunan eklenti Opencart üzerinde mevcut; fakat yetersiz. İşte bu yetersizliği giderecek adete göre indirimlerinizi tablo halinde müşteriye gösterebileceğiniz opencart eklentimiz...

Resimde de görüldüğü gibi, bir tablo halinde belirlediğiniz adetlere göre indirimlerinizi 2 ayrı bölümde müşteriye gösteriyor. Hem ürün listeme bölümünde, bir çok ürünü listelerken ürün fiyatı üzerine gelince hızlı bir şekilde indirimli fiyat tabloları açılıyor, hem de ürün sayfasını incelerken ürün fiyatı altında tablo olarak adet başına fiyatlarını gösterebiliyorsunuz.

Ürün listeleme bölümünde ( kategoriye girince çoklu ürün gösterimi yapılan bölümde) indirimli fiyat tablosu, ancak fare ile fiyat (veya istediğiniz bir konum) üzerine gelince Ajax ile çekiliyor ve gösteriliyor. Daha önce çekilen veri DOM içerisinde tutuluyor ve tekrar tekrar sunucuya istek göndermiyor. Bu sayede hem eklentinin kasma yapma imkanı olmuyor hem de arama motorları açısından kod kalabalığı yapacak gereksiz veriler sayfada doğrudan tutulmuyor. Aynı zamanda ürüne ait sayfada da tablo halinde ürün fiyatlarını gösteriyor ve bu fiyatlar üzerinden ürün alımı sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.

Bu opencart eklentimizi Opencart e-ticaret siteleri üzerinden benzer çoklu/toptan satışlar yapanlara şiddetle tavsiye ediyoruz. Böylece aynı anda hem toptan hem de perakende satış yaparak satışınızı katlayabiliyorsunuz. Eklentiyi sorunsuz bir şekilde tüm versiyonlara uyarlayabiliyoruz. Bu eklentiyi edinmek için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Bir önceki yazımızda firma sitesi yaptırmanın öneminden bahsetmiştik.

Yorum yaz